Náhledový obrázek článku Absolute Amateurs zvítězili ve třetí kvalifikaci Road to Comic-Con 2022

Absolute Amateurs zvítězili ve třetí kvalifikaci Road to Comic-Con 2022

Profilový obrázek uživatele dc99 dc99
31. 3. 2022, 17:27 | Valorant

Třetí kvalifikace Road to Comic Con 2022 přinesla dalšího vítěze. K Enterprise a WoofWoof, kterým už se jednou v předchozích kvalifikacích povedlo zvítězit, se totiž přidali Absolute Amateurs. Ti během ani jednoho včerejšího zápasu nezaváhali.

Na svůj bodový účet si tak hráči týmu Absolute Amateurs připsali cenné body za první místo. V posledním zápase se jim povedlo přehrát hráče týmu 86, kteří se v rámci kvalifikací do finále probojovali poprvé. I přes skvělý výkon, který hráči týmu 86 předvedli během všech zápasů ve třetí kvalifikaci nakonec na Absolute Amateurs nestačili a ve finále jim podlehli na mapě Bind 3:13.

V zápase o třetí místo jsme viděli hráče, kteří na předchozích dvou kvalifikacích vystupovali pod jménem Podnik. Nově však hrají pod organizací Enterprise Esports. Utkali se s vítězi druhého kvalifikace, WoofWoof. Hráči týmu Enterprise se ale v závěru této kvalifikace prezentovali lépe a vybojovali si tak 3. místo.

Průběžné pořadí RTCC 2022 po třetí kvalifikaci

Průběžné pořadí už pomalu prozrazuje to, kdo bude bojovat v play-off. Tam totiž postupují nejlepší 3 týmy ze 4 bodovaných kvalifikací. Připojí se k nim už pozvaní hráči týmu Entropiq. Dva nejlepší týmy z tohoto play-off si to pak rozdají před diváky na offline finále, které se odehraje přímo na festivale Comic-Con Prague 2022. Bude se hrát 50.000 Kč.

V poslední kvalifikaci půjde především o to, kdo ukořistí poslední postupový slot do play-off. O ten momentálně bojují Enterprise a tým 86. Hráči týmu 86 by k postupu ale potřebovali předvést další skvělý výsledek. Jinak by totiž museli spoléhat na to, že Enterprise, kteří mají momentálně bodově navrch, výrazně zaváhají.


Partneři RTCC 2022

DX Racer logo          


Hodnocení článku:

Načítám diskuzi...