Náhledový obrázek článku Sledujeme live: Druhý deň closed kvalifikácie CEE Champions

Sledujeme live: Druhý deň closed kvalifikácie CEE Champions

Profilový obrázek uživatele Gargyy Marek "Gargyy" Galierik
11. 9. 2022, 12:58 | CEE Champions

Do druhého dňa closed kvalifikácie vstupujú 4 ostávajúce tímy. Bojovať sa bude o skompletizovanie 3 postupových slotov a titul majstra CZ/SK regiónu. Sledujte spolu s nami, kto nás bude reprezentovať v skupinovej fáze CEE Champions.

1. kolo

12:08 - Prvým streamovaným zápasom dňa je finále WB, v ktorom sa stretnú Team Young a Inaequalis.Sazka. V spodnom pavúku sa offstream odohrá súboj Hippomaniacs a Slovakia Rejects.

12:52 - Inaequalis.Sazka sa v úvodnom zápase rozbehli na svojho súpera a porozbíjali ho za 26 minút. Team Young sa bude musieť do druhého zápasu oprášiť a minimálne sériu dorovnať.

13:12 - V offstream zápase sa ujímajú vedenia 1:0 Hippomaniacs.

13:38 - Favorit Team Young nestačil na svojho súpera ani v druhom zápase. Inaequalis.Sazka, alias Rozbíječi, sa dnes zobudili o niečo lepšie a svojho súpera prešli hladko 2:0.

Finále LB

15:00 - Vo finálovom zápase sa proti sebe stretávajú Team Young a Hippomaniacs. Prvý zápas sa lepšie vydaril Youngom, ktoré nasadili tempo, ktorému Hippomaniacs nestačili.

15:40 - Ak ste si mysleli, že tempo prvej hry bolo rýchle, tak druhá hra bola rýchla na druhú. Team Young svojho súpera zdominoval, keď ho za 14 minút prinútil vzdať sa.

Grandfinále

16:55 - V grandfinále sa opäť stretáva dvojica Inaequalis.Sazka a Team Young. Na rozdiel od prvej série začala prvá hra vyrovnane, avšak opäť víťazne pre INAE.

18:03 - Druhý zápas začal opäť vyrovnane, aj keď tím Inaequalis.Sazka si na súpera držal náskok, Team Young sa snažil držať krok. Nakoniec to však nestačilo a podľahli svojmu súperovi 2:0. Inaequalis.Sazka si tak odnášajú majstrovský titul CZ/SK regiónu CEE Champions.