Náhledový obrázek článku Enterprise vyhrávají poslední kvalifikaci Road to Comic-Con

Enterprise vyhrávají poslední kvalifikaci Road to Comic-Con

Profilový obrázek uživatele dc99 dc99
3. 4. 2022, 13:19 | Valorant

Včera proběhla poslední kvalifikace Road to Comic-Con 2022 ve Valorantu. Ta už definitivně zpečetila jména týmů, které si zahrají v play-off. Z vítězství se radovali hráči týmu Enterprise Esports.

Enterprise jsou jediným týmem, kterému se v naší letošní kvalifikaci povedlo zvítězit hned dvakrát. Poprvé se radovali v první kvalifikaci. Tehdy ještě hráli pod názvem Podnik. Druhou výhrou ve včerejší kvalifikaci si pojistili svůj postup do play-off.

Ve finále se týmu Enterprise povedlo porazit FADEE Gaming, kterým se po dlouhé době, kdy jsme o nich neslyšeli, povedlo uhrát slušný výsledek. V zápase o třetí místo se z výhry nad týmem 86 radovali vítězové minulé kvalifikace, Absoloute Amateurs.

Výsledná bodovací tabulka

Známe tak jména všech týmů, které si zahrají v play-off, které se bude hrát 9.4. a 10.4. Postupujícími týmy jsou Absolute Amateurs, Enterprise a WoofWoof. V play-off potkají už pozvané vítěze minulého ročníku Road to Comic-Con, Entropiq. Týmy budou bojovat o postup na offline finále, kde si pak zahrají o 50.000 Kč. To se uskuteční přímo na místě akce Comic-Con Prague 2022.

O dalším průběhu turnaje vás budeme informovat v dalších článcích, které pro vás připravujeme.


Partneři RTCC 2022

DX Racer logo          


Hodnocení článku:

Načítám diskuzi...